DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 24°C
Çok Bulutlu

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Özel Güvenlik Görevlisi Alım İlanı

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Özel Güvenlik Görevlisi Alım İlanı
315
A+
A-

Özel Güvenlik Görevlileri bu yazımızda sizlere Manisa Celal Bayar Üniversitesi Güvenlik Özel Görevlisi Alım İlanı hakkında bilgiler vereceğiz.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Özel Güvenlik Görevlisi Alım İlanı

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğünden
SÜREKLİ İŞÇİ ALIM İLANI

Manisa Celal Bayar Üniversitesinin Sağlık Uygulama ve Araştırma (Hafsa Sultan) Hastanesi çalıştırılmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/D maddesi, 4857 sayılı İş Kanunu, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri kapsamında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden aşağıda yer alan tabloda dağılımı gösterilen şekilde “Sürekli İşçi” alınacaktır.

Çalıştırılacağı Hizmet Türü Alınacak Personel Sayısı Öğrenim Durumu Yaş Sınırı Özel Koşullar Yöntem Çalışma Yeri
Hasta Bakımı ve Temizliği Hizmetleri 50 Ortaöğretim (lise) mezunu olmak. 18-40 Ortaöğretim kurumlarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından ya da sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliği dallarından birinden mezun olmak. Üniversite Hastanesinde vardiyalı sistemde çalışmaya engel
durumu olmamak.
Kura ve Sözlü Sınav Manisa İli Yunusemre İlçesi
Koruma ve Güvenlik Hizmetleri 4 En az ortaöğretim (lise) mezunu olmak, en çok lisans mezunu olmak. 18-40 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valiliklerce düzenlenen özel güvenlik sertifikası ile kimlik kartına (silahlı/silahsız) sahip olmak. Özel güvenlik sertifikası ve kimlik kartının ilan tarihinden itibaren en az 4 ay süre ile geçerli olması. Üniversite Hastanesinde vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak.
Erkeklerde 175 cm, kadınlarda 165 cm’den kısa
boylu olmamak.
Kura ve Sözlü Sınav Manisa İli Yunusemre İlçesi

Şartları taşıyan adayların, başvurularını 20.05.2020-24.05.2020 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesi üzerinden online yapmaları gerekmektedir.
İlanen duyurulur.

A) BAŞVURU ŞARTLARI İLE SÖZLÜ SINAV VE KURA İŞLEMLERİ

• Türk vatandaşı olmak.
• Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak.
• Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.
• Askerlik ile ilişiği olmamak.
• Manisa İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.( Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı lan adresleri dikkate alınır.)
• Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş veya hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verilmiş olsa bile;
a) Kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına mahkûm olmamak.
b) Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine, özel hayata ve hayatın gizli alanına ve cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçları, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma,
hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama, kaçakçılık ve fuhuş suçlarından mahkûm olmamak.
c) Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine, özel hayata ve hayatın gizli alanına, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı
madde suçlarından dolayı hakkında devam etmekte olan bir soruşturma veya kovuşturma bulunmamak.
• Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.
• Kura usulü ile işe alımlarda kura çekimi, mevzuatına uygun olarak noter huzurunda 05.06.2020 Cuma günü saat 10.00’da Üniversitemiz Prof. Dr. Ümit Doğay Arınç Kültür Merkezinde yapılacaktır. COVİD-19 salgınının Ülkemizde yayılımına ilişkin tedbirler kapsamında kura çekimine katılımcı kabul edilmeyecek olup kura çekim işlemleri Üniversitemizin web sayfasından canlı olarak yayınlanacaktır.
• Sözlü sınava alınacak asıl adayların listesi açık iş sayısının dört katı, öncelik hakkına sahip olanların dört katı olarak kura çekimi sonucu belirlenir.
Kura ile ayrıca aynı sayıda yedek adayın isimlerini kapsayan bir liste oluşturulur.
• Kura Çekimi sonucunda belirlenen adaylar sözlü sınava alınacaktır.
• Sözlü sınavın gün, saat ve yeri ile sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların listesi Üniversitemizin internet sitesinde (http://www.mcbu.edu.tr) duyurulur. Bu duyuru tebliğ mahiyetinde kabul edilir ve ilgililerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmaz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.