DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 31°C
Mevzi Sağanak

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alım İlanı

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alım İlanı
220
A+
A-

Özel Güvenlik Görevlileri bu yazımızda sizlere Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alım İlanı hakkında bilgiler vereceğiz.

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alım İlanı

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemize bağlı birimlerde Sürekli İşçi olarak istihdam edilmek üzere 4857 sayılı İş Kanunu, Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede
Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri kapsamında İş-Kur üzerinden kura usulü ile Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Görevlisi alınacaktır.

Meslek Adı Sayı Öğrenim Düzeyi / Aranan Nitelikler
Güvenlik Görevlisi 5 – En az önlisans mezunu olmak.
-5188 sayılı Kanun Gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak-temel eğitim sonrası kimlik geçerlilik süresi dolanlar için yenileme eğitiminin yapılmış olması ve Valiliklerce verilen geçerli Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartına sahip olmak.
– Bu alanda en az iki yıl tecrübeli olmak.
-Erkek adaylar için en az 1,75 cm, kadın adaylar için en az 1,65 cm boyunda olmak.
-Ankara İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.
Temizlik Görevlisi 8 – En az önlisans mezunu olmak.
-Ankara İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.
Temizlik Görevlisi 8 – En az lise ve dengi okul mezunu olmak.
-Ankara İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.
ENGELLİ KONTENJANI
Meslek Adı Sayı Öğrenim Düzeyi / Aranan Nitelikler
Temizlik Görevlisi 2 – En az lise ve dengi okul mezunu olmak.
-Ankara İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.
ESKİ HÜKÜMLÜ / TMY KONTENJANI
Meslek Adı Sayı Öğrenim Düzeyi / Aranan Nitelikler
Temizlik Görevlisi 2 – En az lise ve dengi okul mezunu olmak.
-Ankara İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.

BAŞVURU YERİ / TARİHİ

– Başvurular 09.03.2020 – 13.03.2020 tarihleri arasında İş Kurumu Hizmet Merkezlerine şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresinden yapılacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI
– Yukarıda belirtilen nitelikler ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin “Genel Şartlar” başlıklı (A) bendinin (1), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen koşulları taşıyor olmak.
– Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak.
– Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.
– Engelli kontenjanından ayrılan kadroya başvuracaklar için “Engelli Sağlık Kurulu Raporu” ile en az %40 engeli olduğunu belgelendirmek.
– Eski Hükümlü / TMY kontenjanından ayrılan kadroya başvuracaklar için “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 4.
maddesinin (a) ve (ğ) bendi kapsamında durumlarını belgelendirmek.
– Ankara İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.

AÇIKLAMALAR
– Yapılacak sınavda başarı göstererek ilan edilen kadrolara atanmaya hak kazanan adaylar, 657 sayılı Kanunun 4/D maddesi ve 4857 sayılı İş Kanunu hükümleri çerçevesinde sürekli işçi olarak istihdam edilecektir.
– Her aday, durumuna uygun meslek kolundan sadece birine başvuru yapabilecektir.
– Güvenlik Görevlisi meslek koluna başvuracak adaylarda Güvenlik Görevlisi olarak çalıştıkları yerden alınacak tecrübe belgesi ve/veya Güvenlik üzerine meslek gruplarına ait meslek kodlarını gösterir SGK prim dökümü aranacaktır.
– Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.
– İŞ-KUR tarafından Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesine bildirilen başvurular arasından İlan edilen her unvan sayısının 4 (dört) katı kadar asil ve aynı sayıda yedek aday noter huzurunda çekilecek kura ile belirlenecektir. Kura çekimi 19.03.2020 tarihinde Perşembe günü
saat 10:00’da Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü Abadan Konferans salonunda yapılacaktır.
– Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 17. maddesinin 1. fıkrasına göre kura sonucu belirlenen adaylara sözlü sınav yapılacaktır.
– Aday listeleri, kura sonuçları, sınav günü, sınav saati, sınav yeri ve diğer her türlü duyurular www.hacibayram.edu.tr internet adresinden ilan edilecektir. Kuraya katılacak adaylar ve kura sonucu yerleştirilen adaylara herhangi bir yazılı tebligat yapılmayacaktır. Bu ilan tebligat
yerine geçecektir.
– Yerleştirme sonucu atama için öngörülen niteliklere sahip olmayan adaylar ile yanlış, yanıltıcı veya yalan beyanda bulunmuş olup tercihlerine yerleşenlerin atama işlemleri yapılmayacaktır. Sehven yapılsa dahi atama işlemleri iptal edilecektir. Yerleştirildiği kadroların
nitelik ve şartlarını taşıdığı halde istenen belgeleri süresi içerisinde teslim etmeyen adaylar göreve başlatılmayacaktır.
– Atanmaya hak kazananlardan göreve başlamayan veya atanma şartlarını taşımadığından göreve başlatılamayanların yerine, ihtiyaç duyulacak sayıda yedek adaylar arasından personel belirlenecektir.
– İşe alınacak işçilerin deneme süresi altmış gün olup, deneme süresi içinde başarısız olanların iş akdi feshedilecektir


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.