DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 11°C
Sağanak Yağışlı

5 Üniversiteye Lise Mezunu 60 Güvenlik Görevlisi Alınacak!

5 Üniversiteye Lise Mezunu 60 Güvenlik Görevlisi Alınacak!

Özel Güvenlik Görevlileri bu yazımızda sizlere 5 Üniversiteye Lise Mezunu 60 Güvenlik Görevlisi Alınacak! hakkında bilgiler vereceğiz.

5 Üniversiteye Lise Mezunu 60 Güvenlik Görevlisi Alınacak!

ODTÜ GÜVENLİKÇİ ALIMI;

Üniversitemize 4857 sayılı İş Kanununa tabi sürekli işçi pozisyonunda Ankara Merkez Kampüsde görev yapmak üzere 14 kişi Temizlik Görevlisi, 8 kişi Güvenlik Görevlisi ve Deniz Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü Mersin Erdemli’de görev yapmak üzere 1 kişi Temizlik Görevlisi, 2 kişi Güvenlik Görevlisi personel alınacaktır.

Talebimiz üzerine Türkiye İş Kurumuna müracaat edenler arasından mülakata katılacak adayların belirlenmesi için, 18.03.2020 Çarşamba günü 10.00-12.30 saatleri arasında kura çekilişi Ankara 32. Noteri huzurunda Üniversitemiz MM 25 anfisinde yapılacaktır.

Asıl ve yedek olarak belirlenen aday listeleri http://pdb.metu.edu.tr/ adresinde yayınlanacaktır.

ODTÜ İLAN LİNKİ TIKLA 

Özel şartlar;

ÇALIŞTIRILACAĞI HİZMET TÜRÜ EN AZ ÖĞRENİM EN FAZLA ÖĞRENİM ÖZEL ŞARTLAR İKAMET EDİLEN İL
Temizlik Hizmetleri İlköğretim Lise İlan tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak ANKARA
Temizlik Hizmetleri İlköğretim Lise İlan tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak MERSİN
Koruma ve Güvenlik Hizmetleri Lise İlan tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak ANKARA
Koruma ve Güvenlik Hizmetleri Lise İlan tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak MERSİN

KONYA TEKİN ÜNİVERSİTESİ;

Üniversitemiz Birimlerinde Daimi Statüde çalıştırılmak üzere 5 adet İşçi alınacaktır. Talebimiz Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından Açık İş İlanları (Kamu) bölümünde 02.03.2020 tarihinde ilan edilecek ve 5 gün ilanda kalacaktır. Talebimiz ilan edildikten sonra ilanda belirtilen şartları taşıyan adaylar, başvurularını Türkiye İş Kurumu İl Müdürlükleri veya internet (www.iskur.gov.tr) aracılığıyla yapacaktır.
İlan olunur…

KONYA TEKİN İLAN LİNKİ 

İLAN EDİLEN KADRO BİLGİLERİ
İLİ İŞ YERİ MESLEK KONTENJAN ÖĞRENİM DURUMU
Konya Konya Teknik Üniversitesi Güvenlik Görevlisi 5 Lise ve Dengi

TRABZON ÜNİVERSİTESİ;

TRABZON İLAN LİNKİ

MESLEK ADI UNVAN ADET ÇALIŞTIRILACAK BİRİM YÖNTEM ÖZEL ŞARTLAR
GÜVENLİK GÖREVLİSİ SÜREKLİ İŞÇİ 20 ÜNİVERSİTENİN TÜM İŞ YERLERİ KURA/SÖZLÜ MÜLAKAT 1-Ortaöğretim (Lise ve Dengi Okul) mezunu olmak.
2-İlan tarihi itibari ile 35 yaşını doldurmamış olmak.
3-5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak, Kimlik geçerlilik süresi dolanlar için yenileme eğitiminin yapılmış olması ve Valilik tarafından düzenlenen geçerli özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak.
4-Vardiyalı sistemde gece ve gündüz Üniversitenin tüm işyerlerinde iç veya dış mekânda çalışmaya sağlık yönünden herhangi bir engeli bulunmamak.
5-İŞKUR tarafından bildirilen listelerden kura çekimi sonrası 4 (Dört) katı kadar aday mülakata çağrılacaktır.

ÇANAKKALE ÜNİVERSİTESİ;

ÇANAKKALE İLAN LİNKİ

*11 Erkek, 4 Kadın Personel
*Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
*En az lise ve dengi okullardan, en fazla lisans mezunu olmak
*Bayanlar için 1.65 cm, erkekler için 1.75 cm’den kısa boylu olmamak ve boy ölçüsünün santimetre olarak son iki rakamı ile kilosu arasında 10 kilogramdan eksik veya fazla fark olmamak
*18 yaşını doldurmuş, 30 yaşını geçmemiş olmak
*Askerlikle ilişiği olmamak
*Özel güvenlik görevlisi belgesine/kimlik kartına sahip olmak (Silahlı/Silahsız)
*Özel güvenlik görevlisi olarak görev yapmaya sağlık yönünden elverişli olmak. Görevin yapılmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile ilgili engeli bulunmamak. (İşe alım aşamasında Sağlık Raporu tam teşekküllü hastaneden alınacaktır)
*Affa uğramış olsa bile Devletin şahsiyetine karşı, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, Devletin sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimini ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
*Çanakkale Merkez İlçede bulunan yerleşkelerin iç ve dış mekânlarında vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak,
*Çanakkale merkez ilçe belde ve köylerinde ikamet etmek (10 erkek, 4 kadın)
*Biga İlçesi belde ve köylerinde ikamet etmek (1 erkek)

YALOVA ÜNİVERSİTESİ;

YALOVA İLAN LİNKİ

*En az ortaöğretim (lise ve dengi) mezunu olmak.

*Başvurunun son günü itibariyle 18 yaşını doldurmuş ve 40 yaşından gün almamış olmak.

*Güvenlik görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak.

*Üniversitenin tüm yerleşkelerinde (Merkez ve İlçeler) iç ve dış mekânda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak.

*Yalova Merkez ve Altınova, Çiftlikköy, Termal, Armutlu, Çınarcık ilçelerinin birinde ikamet ediyor olmak.

*5188 sayılı Kanun gereği özel güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik tarafından düzenlenen geçerli özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak.

 


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.